164 results
Book
In basket
Nowość od: 24.05.2022
Na okładce: Nie śniła ci się taka przygoda!
Nadszedł czas wymarzonych i w pełni zasłużonych wakacji. Nastoletni Łukasz wyrusza wraz z mamą na podróż pełną przygód. W trakcie wyjazdu dochodzi do nieszczęśliwego wypadku samochodowego. Podczas pobytu w szpitalu, chłopca odwiedza ciotka, która postanawia zabrać go do swojego tajemniczego pensjonatu? Wkrótce Łukasz odkrywa niebieskie drzwi, za którymi czeka zupełnie inny, baśniowy świat. Czy główny bohater jest w nim jednak mile widzianym gościem?
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Ptaszkowa
There are copies available to loan: sygn. III/Pf (1 egz.)
Book
In basket
Nowość od: 24.05.2022
Tytuł oryginału: The unwinding of the miracle : a memoir of life, death, and everything that comes after.
Śmierć o niektórych upomina się dużo szybciej niż o innych. Tak było w przypadku Julie Yip-Williams. Kiedy miała 37 lat, zdiagnozowano u niej raka w IV stadium rozwoju choroby. Postanowiła wówczas pisać bloga, który stał się podstawą tej książki. Chciała przygotować najbliższych na to, co się dzieje, gdy ciężko choruje ukochana osoba. Opisać, jak wygląda życie ze świadomością rychłej śmierci. Ale też pokazać, jak najlepiej przeżyć czas, który nam pozostał. Julie walcząc z rakiem, przeżyła pięć lat. Do ostatnich dni jest zapisem jej niezwykłej historii. Julie Yip-Williams przyszła na świat 6 stycznia 1976 roku w Wietnamie. Urodziła się, ważąc nieco powyżej trzech kilogramów. Sporo, jak na wietnamskie standardy, ale nie na tyle dużo, aby zagrażać życiu własnemu i matki podczas porodu. Nic nie zachwiałoby szczęściem młodych rodziców, gdyby nie fakt, że dziewczynka była niewidoma. Kiedy Julie miała dwa lata, całą rodziną wyemigrowali do Stanów Zjednoczonych i zaczęli układać swoje życie na nowo. Julie odzyskała częściowo wzrok, ukończyła studia prawnicze na Harvardzie i robiła karierę w jednej z najlepiej na świecie prosperujących kancelarii prawnych. Była żoną przystojnego, błyskotliwego mężczyzny oraz matką dwóch pięknych córek. I wtedy usłyszała diagnozę: nowotwór jelita grubego...
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Ptaszkowa
All copies are currently on loan: sygn. 82-3 (1 egz.)
Book
In basket
Nowość od: 23.05.2022
Tekst na skrzydełkach.
Aaron i Ania są dla siebie całym światem. Kiedy ich matka zaczyna chorować, trafiają pod opiekę ciotki. Jej dom, który dziewczynka pamięta jako niezwykle piękny, wypełniony sztuką i antycznymi meblami, staje się miejscem przemocy i dramatycznej walki. Kto ochroni rodzeństwo, gdy wszystkie granice zostaną przekroczone? Czy dziecięca wyobraźnia Ani pozwoli jej zapomnieć o wydarzeniach w zamkniętym pokoju? Czy Aaronowi uda się ochronić swoją siostrę?
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Florynka
There are copies available to loan: sygn. 82-3 (1 egz.)
Book
In basket
Nowość od: 23.05.2022
Nie wiadomo, czy John ocalił nerkę i czy nadal mieszka w parku. Śliczna Negin wyjechała do Niemiec, żeby zostać tam policjantką. Merhavi wciąż jest samotny, opiekuje się staruszkami i marzy o miłości. Mahfoud pracuje w Rzymie, w Zarze… a w lesie pod Hajnówką umiera właśnie kolejny człowiek, którego imienia nigdy nie poznamy. Trzy miesiące, podróż przez cztery kraje, spotkania z ludźmi dziesięciu narodowości. Wszystko po to, żeby zrozumieć motywacje, lęki i nadzieje tych, których nazywamy uchodźcami. Ostatecznie zaś po to, aby odkryć, że próby zatrzymania ruchów migracyjnych skazane są na porażkę. Nawet jeśli mogą umrzeć w drodze - będą iść. Będą iść - tak samo jak my kiedyś szliśmy. "Nawet jeśli umrę w drodze" to książka dla tych, którzy uchodźców chcą potraktować jak ludzi, a nie jak temat polityczny czy narzędzie propagandy. Każdy z nich ma inną twarz, ale to nie oni nam zagrażają. To my sami zagrażamy naszej cywilizacji, odwracając się od jej największych zdobyczy - troski o najsłabszych i równych praw, przysługujących każdemu człowiekowi.
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Florynka
There are copies available to loan: sygn. 82-92 (1 egz.)
Book
In basket
Nowość od: 19.05.2022
Kontynuacja bestsellerowej książki pt. "Jezu, Ty się tym zajmij!"
Na okładce: "Przyjąłem twoją ofiarę"-Jezus do o. Dolindo Ruotolo
Autorka bestsellerowej biografii "Jezu, Ty się tym zajmij!", wicepostulatorka procesu beatyfikacyjnego ks. Dolindo Ruotolo, kontynuuje podróż śladami niezwykłego kapłana z Neapolu. Odkrywa pozostawione przez niego dziedzictwo i proroctwa, a także ukazuje jego heroiczną drogę krzyża. Dlaczego był wyszydzany i odrzucony przez Kościół, któremu pozostał posłuszny do końca? Kto chciał go zniszczyć i czemu toczył zażartą walkę z dziełami mistyka z Neapolu? Jak o. Dolindo widział rolę kobiety w Kościele? Co mówi w przesłaniu z zaświatów i swoim duchowym testamencie? Ta porywająca opowieść o skromnym kapłanie z Neapolu będzie dla wielu czytelników ogromnym zaskoczeniem.
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Ptaszkowa
There are copies available to loan: sygn. 2 (1 egz.)
Book
In basket
Nowość od: 18.05.2022
(Rodzina Ravenelów / Lisa Kleypas ; 6)
Stanowi tom 6. cyklu, tom 1. pt.: Nieczuły rozpustnik, tom 2. pt.: Buntowiczka, tom 3. pt.: Diabeł na wiosnę, tom 4. pt.: Witaj, nieznajomy, tom 5. pt.: Córka diabła.
Magnat kolejowy Tom Severin jest wystarczająco bogaty i potężny, by móc zaspokoić każde swoje pragnienie. Wszystko i wszyscy są na jego rozkazy, znalezienie żony nie powinno więc stanowić problemu. Niestety, rzeczywistość okazuje się o wiele bardziej skomplikowana - jego wybranka, lady Cassandra Ravenel, piękna i bystra arystokratka, jest zdeterminowana, by wyjść za mąż z miłości. Tylko że to uczucie jest jedyną rzeczą, jakiej nie może jej dać… Chociaż bezwzględny Tom Severin niewątpliwie zainteresował Cassandrę, to życie u jego boku w świecie, gdzie liczy się jedynie wygrana, nie jest już tak zachęcającą wizją. Gdy jednak reputacja dziewczyny legnie w gruzach, propozycja mężczyzny okazuje się wybawieniem. Severin jest pewien, że zdobył to, czego chciał – ale czy na pewno? Jest jedna lekcja, której jeszcze musi się nauczyć od swojej narzeczonej: nigdy nie lekceważ rodziny Ravenelów. Pogoń za ręką Cassandry może niedługo dobiec końca... ale pogoń za jej sercem dopiero się zaczyna.
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Florynka
There are copies available to loan: sygn. 82-3 (1 egz.)
Book
In basket
Nowość od: 18.05.2022
Cienie zła. t. 3 / Krystyna Mirek. - Wydanie I. - Poznań : Filia, 2022. - 350, [1] strona ; 21 cm.
(Blizny przeszłości / Krystyna Mirek ; 3)
Trzeci tom cyklu. Podobno nie ma zbrodni idealnej. Niektórzy mordercy są jednak bardzo sprytni. Nie mają skrupułów, wyrzuty sumienia nie mącą im precyzji myślenia. Zdają się nie mieć ludzkich cech, a przede wszystkim słabości. Ale dla pewnego mordercy słabością jest Majka Sokołowska. Dziewczynka, która widziała zbyt wiele. Jedyny świadek zbrodni. Rozwiązała już swoją zagadkę. Uratowała wiele osób. Ma prawo w spokoju zbudować nowe życie. Bo czy warto ryzykować szansę na miłość, bezpieczeństwo, a nawet życie, by ocalić kogoś, kto tak bardzo ją zawiódł? Poprzedni tom nosi tytuł "Dawne tajemnice".
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Florynka
There are copies available to loan: sygn. 82-3 (1 egz.)
Book
In basket
Nowość od: 18.05.2022
Odkąd cię poznałam / Klaudia Bianek. - Poznań : Czwarta Strona, copyright 2022. - 343, [1] strona ; 21 cm.
(Nieobojętność / Klaudia Bianek ; t. 2)
Stanowi część 2. cyklu.
W copyright pełna nazwa autora: Klaudia Pankowska-Bianek.
Agata Targosz wciąż pracuje nad reportażem o Kamilu Przyborze, meżczyźnie skazanym za morderstwo, któego prawdopodobnie nie popełnił. Dziennikarka dociera do nowych informacji, ale czy to wystarczy, by doprowadzić do ponownego procesu? Cała sprawa pochłania kobietę na tyle, że odsuwa się od męża. On natomiast postanawia ratować ich związek. Kamil stara się posklejać to, co zostało z jego życia, ale każdy dzień to dla niego pole bitwy. Po dwudziestu latach za kratami powrót do szarej zwyczajności to droga pełna dziur i zakrętów. A demony przeszłości nie śpią i dają o sobie znać. Agata i Kamil mierzą się ze wspomnieniami i przykrymi doświadczeniami. Czy są w stanie uratować siebie nawzajem i zacząć na nowo żyć? Na kogo mogą liczyć w tej nierównej walce? [lubimyczytac.pl]
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Florynka
There are copies available to loan: sygn. 82-3 (1 egz.)
Book
In basket
Nowość od: 17.05.2022
Pszczółka Stefcia jest robotnicą zbieraczką. Codziennie wylatuje z ula kilkanaście razy. Zbiera kwiatowy pyłek. Uff, to ciężka praca, której Stefcia… nie rozumie. Po co się tak męczy? – Nie chodzi o miód, choć wielu się tak wydaje – odpowiada jej królowa matka. Zatem o co? Czy wiecie?
This item is available in 2 branches. Expand the list to see details.
Binczarowa
All copies are currently on loan: sygn. I/N (1 egz.)
Cieniawa
There are copies available to loan: sygn. I/N (1 egz.)
Book
In basket
Nowość od: 17.05.2022
(The Fairmile / Philippa Gregory ; 2)
Drugi tom sagi o silnych kobietach pragnących miłości, domu i szczęścia Rok 1670. Do nędznego magazynu na brzegu Tamizy przybywa dwoje nieoczekiwanych gości. Pierwszy to sir James Avery, który szuka kochanki porzuconej dwadzieścia lat temu. Jako protegowany króla Karola II dziś mógłby wiele zaoferować Alinor w zamian za odzyskanie tego, czego nie sposób kupić – syna i dziedzica. Drugim gościem jest piękna wenecjanka w żałobie. Przedstawia się jako synowa Alinor i oznajmia, że straciła męża w ciemnych wodach weneckiej laguny. Alinor jest jednak pewna, że syn żyje, a wdowa to oszustka. W listach dzieli się rozterkami z bratem, który wyjechał do Ameryki i próbuje ułożyć sobie życie gdzieś na pograniczu ziem zajętych przez angielskich osadników i terenów zamieszkanych przez Indian... [nota wydawcy].
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Cieniawa
All copies are currently on loan: sygn. 82-3 (1 egz.)
Book
In basket
Nowość od: 17.05.2022
(Szkoła Emocji)
Tytuł oryginału: Los atrevidos y la aventura en el faro.
Bestsellerowa seria książek z zakresu edukacji emocjonalnej dzieci, wspierająca je w pokonywaniu codziennych trudności i wykorzystywaniu potencjału rozwojowego. Tym razem naszych nieustraszonych bohaterów czeka niezwykła wyprawa do latarni morskiej. Wielka burza wpędzi ich w kłopoty, ale dzięki temu nauczą się, jak ważne są relacje i współpraca z innymi ludźmi.
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Cieniawa
There are copies available to loan: sygn. I/N (1 egz.)
Book
In basket
Nowość od: 17.05.2022
(Szkoła Emocji)
Tytuł oryginału "Los atrevidos en buscadel tesoro".
Bestsellerowa seria książek z zakresu edukacji emocjonalnej dzieci, wspierająca je w pokonywaniu codziennych trudności i wykorzystywaniu potencjału rozwojowego. Alicja, Tadzio i ich pies Rocky jak co wieczór spokojnie sobie zasypiają, gdy wtem budzi ich przewodniczka po świecie emocji, mewa Florentyna! Oto przed nimi kolejna niezwykła przygoda podczas Olimpiady Emocji – operacja ratunkowa na biegunie południowym! Podczas niej dzieci odkryją swoje mocne strony i dowiedzą się, że poczucie własnej wartości jest ich największym skarbem. Każda książka z serii zawiera zabawną i magiczną historię oraz dodatkowe materiały, wskazówki i strategie dla rodziców i nauczycieli. [lubimyczytac.pl]
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Cieniawa
There are copies available to loan: sygn. I/N (1 egz.)
Book
In basket
Nowość od: 17.05.2022
Stulecie Winnych : początek / Ałbena Grabowska. - Warszawa : Wydawnictwo Zwierciadło, copyright 2021. - 312, [8] stron ; 21 cm.
Saga obejmuje następujące tomy: T. 1. Ci, którzy przeżyli, T. 2. Ci, którzy walczyli, T. 3. Ci, którzy wierzyli.
W książce "Stulecie Winnych. Początek" Ałbena Grabowska ukazuje pierwsze dekady historii rodu Winnych. Zdun Antoni Winny osiedla się w Brwinowie i zakochuje w najmłodszej córce Jadwigi i Mariana Wielichnowskich – Bronisławie. Udaje mu się zdobyć względy Broni i w 1874 roku biorą ślub w brwinowskim kościele pod wezwaniem świętego Floriana. Bronia – mądra, zaradna i życzliwa – cieszy się szacunkiem w całej okolicy. Antoni z kolei uznawany jest za dobrego rzemieślnika. Wydaje się, że czeka ich dostatnia i spokojna przyszłość. Życie pod rosyjskim zaborem jest jednak pełne trosk, nie tylko tych związanych z represjami ze strony Rosjan. W tragicznych okolicznościach umiera najpierw jedna, potem druga siostra Bronisławy, odchodzą jej rodzice, a za ocean wyjeżdża z synami szwagier Tadeusz. W rodzinnym gospodarstwie zostają Bronisława i Antoni. Na świat przychodzą ich kolejni synowie – Roman, Władysław, Kajetan, Stefan i Stanisław. Poznajemy ich dzieciństwo, młodość, pierwsze miłosne rozterki. Rodzą się wnuki Broni i Antoniego. Życie toczy się dzień po dniu, Winnych spotykają troski i radości, ale nikt nie spodziewa się, że niebawem spadną na nich nie tylko ogromne osobiste tragedie, ale i wojenna zawierucha.
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Cieniawa
There are copies available to loan: sygn. 821.162.1-3 (1 egz.)
Book
In basket
Nowość od: 16.05.2022
Wiewiórka jest ogromnie zmartwiona! Wczoraj na jej drzewie było mnóstwo pięknych liści, a dzisiaj? Dzisiaj niektórych liści brakuje. Na pewno zostały skradzione, a to oznacza, że w lesie grasuje złodziej! Wiewiórka musi przeprowadzić śledztwo i go odnaleźć. Kim okaże się tajemniczy złodziej liści? Genialnie zabawna opowieść o nieuchronnej zmianie pór roku.
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Florynka
All copies are currently on loan: sygn. I/N (1 egz.)
Book
In basket
Nowość od: 16.05.2022
Opowieści o tym, co w życiu ważne to wyjątkowa książka dla dzieci stworzona z myślą nie tylko o małych czytelnikach, ale i ich rodzicach, nauczycielach i wychowawcach. Marek Michalak przedstawia w niej wartości utylitarne i tematy niekiedy skomplikowane dla małego czytelnika. Do tej dyskusji o wartościach i ważnych pojęciach Marek Michalak zaprasza czytelników z dwójką bohaterów jego książki – Julką i Miłoszem. Dzięki temu tłumaczy dzieciom trudne pojęcia w sposób mądry i zrozumiały, z wrażliwością i empatią, która towarzyszy tylko wyjątkowym wychowawcom. W książce Marka Michalaka odnajdziecie odpowiedzi na nurtujące pytania i wyjaśnienie takich pojęć jak: miłość, tolerancja, odwaga, szacunek. Dzieci dowiedzą się z niej, czym jest patriotyzm i dlaczego tak ważne jest własne zdanie i asertywność w życiu codziennym. Ważnym aspektem w książce są prawa dziecka, do których autor często nawiązuje w przedstawianych w niej historiach. Opowieści o tym, co w życiu ważne to piękna i wartościowa książka dla dzieci o sile uczuć i słów, a także doskonały materiał literacki i dydaktyczny do rozmów wychowawczych, zajęć terapeutycznych, dyskusji w domu i podczas lekcji w szkole lub bibliotece. Na łamach książki Opowieści o tym, co w życiu ważne Marka Michalaka odnajdziecie następujące historyjki i przygody Julki i Miłosza, które mogły przytrafić się każdemu dziecku, które niejednokrotnie wobec doświadczanych sytuacji może poczuć się zagubione lub zagrożone: 1. Historia o miłości: Album ze zdjęciami 2. Historia o tolerancji: Nowa w klasie 3. Historia o własnym zdaniu: Pani z tramwaju 4. Historia o szacunku: To mój telefon! 5. Historia o wolności: Stara księga 6. Historia o empatii: Rozumiem, co czujesz 7. Historia o odwadze: To nie jej wina 8. Historia o nadziei: Nieudany występ 9. Historia o przyjaźni: Wyprawa rowerowa 10. Historia o wdzięczności: Dowód wdzięczności 11. Historia o współczuciu: Noga w gipsie 12. Historia o nauce: Krzyżówka prababci 13. Historia o życzliwości: Zdjęcia z półki z książkami 14. Historia o akceptacji: Muszę z panią porozmawiać 15. Historia o godności: Z tym się urodziłem 16. Historia o pokoju: Dzieci z Aleppo 17. Historia o odpoczynku: Sobota u cioci 18. Historia o poczuciu humoru: Fatalny dzień 19. Historia o patriotyzmie: Koszulka z orłem Książka porusza tematy ważne, piękne i potrzebne, nawiązując do uczuć i nastrojów oraz doświadczeń i dylematów bohaterów przywoływanych w niej historii, dzięki temu pozwala małych czytelnikom utożsamiać się z jej bohaterami oraz odpowiada na dziecięce potrzeby wyjaśnienia i zrozumienia emocji i skomplikowanych pojęć. Marek Michalak (ur. 27.07.1971 r.) – tato Julii i Miłosza, pedagog, wychowawca, nauczyciel akademicki, działacz społeczny, dr n. społecznych, autor licznych publikacji o wychowaniu i prawach dziecka, m.in. książki Order Uśmiechu – wspólny świat dzieci i dorosłych, Rzecznik Praw Dziecka (2008-2018), Kanclerz Międzynarodowej Kapituły Orderu Uśmiechu, Przewodniczący Międzynarodowego Stowarzyszenia im. Janusza Korczaka, Kawaler Orderu Uśmiechu, inicjator uchwalenia przez Sejm Roku Janusza Korczaka (2012), Roku Ireny Sendlerowej (2018) i Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka (20 listopada), doprowadził do licznych zmian w prawie lepiej zabezpieczających dobro dziecka (m.in. wprowadzenia całkowitego zakazu stosowania kar cielesnych wobec dzieci). [bonito.pl].
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Florynka
All copies are currently on loan: sygn. II/Op (1 egz.)
Book
In basket
Nowość od: 16.05.2022
Żegnaj, niedźwiadku / Jane Chapman ; przełożył Michał Rusinek. - Warszawa : Wilga - Grupa Wydawnicza Foksal, 2022. - [26] stron : ilustracje kolorowe ; 29 cm.
Tytuł oryginału: "Goodbye, bear" 2022.
Kiedy niedźwiadek umiera, zostawia po sobie ogromną pustkę. Przez długi czas jego dwaj najlepsi przyjaciele, bóbr i kret, ogromnie za nim tęsknią i nie mogą zrozumieć, dlaczego misia już nie ma… Czas jednak goi rany, a bóbr i kret zdają sobie sprawę, że niedźwiadek na pewno nie chciałby, aby byli nieszczęśliwi.
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Florynka
All copies are currently on loan: sygn. I/N (1 egz.)
Book
In basket
Nowość od: 16.05.2022
Jadzia Pętelka wita dzidziusia / Barbara Supeł ; ilustrowała Agata Łuksza. - Wydanie I. - Warszawa : Zielona Sowa, copyright 2022. - [24] strony : ilustracje ; 20 cm.
Pętelkowie przywitali nowego członka rodziny. Jadzia jest bardzo przejęta, bo przecież niełatwo być starszą siostrą. Czasem trzeba zabawiać dzidziusia, kiedy płacze albo pomagać tacie w zmienianiu pieluch. A czasem można też... trochę się zezłościć! Zwłaszcza gdy trzeba dzielić się mamą z małym, wiecznie głodnym bobasem! „Jadzia Pętelka” to seria dedykowana najmłodszym czytelnikom. W każdej części maluchy oraz ich rodzice mają szansę rozpoznać sytuacje z własnej codzienności. Podążając za tytułową bohaterką, odkryją więc sposoby na wyciszenie przed snem, oswoją temat kąpieli, mycia zębów czy siusiania do nocnika, wspólnie przygotują się do wyjścia na spacer. Dzięki prostemu językowi, krótkim tekstom, elementom aktywizującym oraz czytelnym, zabawnym ilustracjom lektura przyciągnie uwagę dziecka i wesprze je w stawianiu czoła codziennym maluszkowym wyzwaniom. [Powyższy opis pochodzi od wydawcy]
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Florynka
There are copies available to loan: sygn. I/N (1 egz.)
Book
In basket
Nowość od: 16.05.2022
(Kicia Kocia i Nunuś / Anita Głowińska)
Książeczka "Kicia Kocia i Nunuś. Jaki to zawód?" zawiera 45 ilustrowanych okienek. Jej bohaterami są bystra kotka i jej przyjaciel. W każdym otwieranym okienku znajduje się przedstawiciel jednego zawodu. W książeczce znajdziemy różne profesje, od tych najbardziej popularnych, jak kucharz czy krawcowa, poprzez te niezwykłe, jak na przykład kosmonauta. Książeczka w niezwykle zachęcający sposób nauczy malucha nazw zawodów, a także czym dane profesje się charakteryzują (strój, atrybuty). [lubimyczytac.pl]
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Florynka
All copies are currently on loan: sygn. I/N (1 egz.)
Book
In basket
Nowość od: 12.05.2022
Łańcuch z żelaza / Cassandra Clare ; przełożyła Małgorzata Strzelec. - Wydanie II (oprawa miękka). - Warszawa : Mag, 2022. - 758, [9] stron ; 21 cm.
(Ostatnie godziny / Cassandra Clare ; księga 2)
Tytuł oryginału cyklu: The last hours.
Na okładce : Nowa seria ze świata Nocnych Łowców.
Drugi tom cyklu. Cordelia Carstairs ma pozornie wszystko, czego chciała. Jest zaręczona z Jamesem Herondale’em, chłopcem, którego kochała od dziecka. Wiedzie nowe życie w Londynie z najlepszą przyjaciółką, Lucie Herondale. I dzierży legendarny miecz, Cortanę. Prawda jest jednak taka, że James kocha tajemniczą Grace Blackthorn, a Cortana parzy Cordelię w rękę za każdym razem, gdy ta jej dotknie. Poprzedni tom nosi tytuł "Łańcuch ze złota".
This item is available in 2 branches. Expand the list to see details.
Binczarowa
There are copies available to loan: sygn. IV/Pf (1 egz.)
Florynka
There are copies available to loan: sygn. IV/Pf (1 egz.)
Book
In basket
Nowość od: 12.05.2022
Dom pełen miłości / Katarzyna Janus. - 2021 - Poznań : Wydawnictwo Filia, 2021. - 414, [1] strona ; 21 cm.
(Błękitny dom... / Katarzyna Janus ; 3)
Zosia szuka miłości i akceptacji w ramionach przygodnie poznanych mężczyzn. W wolnym czasie w pięknym, mazurskim domu, oddaje się swojej pasji, jaką jest gotowanie. Wygrywa nawet konkurs kulinarny. W zmaganiach towarzyszą jej trzej mężczyźni; Alex, młody Grek, w którego życiu odegra wielką rolę, przystojny Jan, sporo od niej starszy mężczyzna po przejściach, oraz Tomasz, chłopak, którego kiedyś porzuciła. Które uczucie okaże się najsilniejsze? Czy Zosia wreszcie odnajdzie miłość? Zanurz się w pięknej opowieści o poszukiwaniu szczęścia i o uroczym mazurskim domu, który swoim mieszkańcom daje nadzieję i wytchnienie.[lubimycztac.pl]
This item is available in 4 branches. Expand the list to see details.
Biała Niżna
There are copies available to loan: sygn. 821.162.1-3 (1 egz.)
Ptaszkowa
All copies are currently on loan: sygn. 821.162.1-3 (1 egz.)
Binczarowa
All copies are currently on loan: sygn. 82-3 (1 egz.)
Gródek
All copies are currently on loan: sygn. 821.162.1-3 (1 egz.)
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again